Badania lekarskie na studia i do szkoły ponadpodstawowej

Bezpłatne badania lekarskie dla uczniów i studentów możesz wykonać w przychodni TopMedico w Zamościu

Badania lekarskie na studia i do szkoły ponadpodstawowej

W poradni medycyny pracy TopMedico przeprowadzamy bezpłatne badania lekarskie na potrzeby edukacji ponadpodstawowej oraz studiów wyższych.

Badania lekarskie są nieodłącznym elementem procesu rekrutacyjnego do studiów oraz do szkoły ponadpodstawowej. W celu zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego studentów oraz uczniów, instytucje te wymagają przedstawienia zaświadczenia lekarskiego, które potwierdza, że osoba spełnia wymagania zdrowotne wymagane na danym kierunku lub szkole.

Jeśli zatem poszukujesz sprawdzonego miejsca w Zamościu, do uzyskania zaświadczenia lekarskiego dla ucznia szkoły ponadpodstawowej lub badań lekarskich na studia. Dobrze trafiłeś! TopMedico to doskonały wybór, oferujący badania medycyny pracy dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów.

Badanie lekarskie dla uczniów i studentów​​

Nasza oferta badań lekarskich z zakresu medycyny pracy jest skierowana do:

 • kandydaci na ucznia do szkoły ponadpodstawowej
 • kandydaci na studenta do uczelni wyższych

Jak najszybciej umówić badanie lekarskie?​

Nasza poradnia przyjmuje kandydatów na uczniów szkół ponadpodstawowych oraz przyszłych studentów od:
 • wtorek – 15:00 – 17:00
 • środa – 15:00 – 17:00
 • czwartek – 15:00 – 17:00
 • piątek – (psycholog)15:00 – 17:00
Uwaga: Wymagane jest wcześniejsze umówienie wizyty poprzez kontakt telefoniczny 574-556-553

Gabinety medyczne TopMedico w Zamościu​

W poradni TopMedico wykonujemy ambulatoryjnie komercyjne badania USG a także udzielamy konsultacji:

Częste pytania o badania lekarskie na studia i do szkoły ponadpodstawowej

 1.   Dokument tożsamości – legitymacja, dowód osobisty
 2.   Skierowaniem na badanie profilaktyczne medycyny pracy wystawione przez szkołę lub uczelnię
 3.   W przypadku odbytego leczenia szpitalnego – Kartę informacyjną leczenia szpitalnego lub kartotekę z poradni specjalistycznych
 4.   Dodatkowymi wyniki badań, jeżeli uczeń, student takie posiada
 5.   Osoby z wadą wzroku powinny przynieść okulary

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zrobić badania lekarskie do szkoły, to warto skorzystać z naszego prywatnego gabinetu lekarskiego TopMedico, mieszczącego się w Zamościu, na ulicy Młodzieżowej 6. Nasz gabinet specjalizuje się w badaniach medycyny pracy dla uczniów szkoły ponadpodstawowej przygotowujących się do nowego roku szkolnego oraz studentów. Gabinet prowadzi badania od wtorku do czwartku w wyznaczonych godzinach, tj. od 15:00 do 17:00. To dogodne i przemyślane godziny, które pozwalają na załatwienie sprawy bez konieczności rezygnacji z innych zobowiązań.

Badania lekarskie przeprowadzane przez lekarzy medycyny pracy w TopMedico w Zamościu dla uczniów szkoły ponadpodstawowej są realizowane zgodnie z cennikiem. Nasza poradnia otrzymała pozytywną opinię Urzędu Marszałkowskiego, dzięki czemu jesteśmy jedną z nielicznych poradni medycyny pracy, która może świadczyć usługę badań lekarskich dla studentów i uczniów szkoły ponadpodstawowej.

Badania medycyny pracy na studia przeprowadzane przez lekarzy medycyny pracy TopMedico w Zamościu są realizowane zgodnie z cennikiem.
Nasza poradnia otrzymała pozytywną opinię Urzędu Marszałkowskiego, dzięki czemu jesteśmy jedną z nielicznych poradni medycyny pracy w Zamościu, która może świadczyć usługę badań lekarskich dla studentów. Dlatego, jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztują badania lekarskie do szkoły wyższej. Warto zaznaczyć, że TopMedico w Zamościu oferuje bezpłatne badania lekarskie dla studentów przez umówienie wizyty telefonicznie zgodnie z godzinami przyjęć.

Zaświadczenie lekarskie dla kandydata na ucznia szkoły średniej, czyli szkoły ponadpodstawowej jest wydawane bezpłatne. Zaświadczenie lekarskie wydawane jest w ramach prywatnej wizyty lekarskiej u lekarza medycyny pracy TopMedico w Zamościu. Dzięki pozytywnej opinii Urzędu Marszałkowskiego, jesteśmy jedną z nielicznych poradni medycyny pracy, która może świadczyć usługę badań lekarskich dla kandydatów na ucznia szkoły ponadpodstawowej.

Zaświadczenie lekarskie dla kandydata na studenta jest wydawane bezpłatne. Zaświadczenie lekarskie wydawane jest w ramach prywatnej wizyty lekarskiej u lekarza medycyny pracy TopMedico w Zamościu. Dzięki pozytywnej opinii Urzędu Marszałkowskiego, jesteśmy jedną z nielicznych poradni medycyny pracy, która może świadczyć usługę badań lekarskich dla studentów – także na studia medyczne.

Nasi lekarze specjaliści zapewniają najwyższy poziom opieki medycznej oraz badań lekarskich. Zamów wizytę już teraz!

Cennik:

 • Badanie lekarskie na studiaBezpłatnie
 • Badanie lekarskie do szkoły ponadpodstawowejBezpłatnie

Zobacz naszych lekarzy