Lek. med. Renata Budzyńska-Nosal

O mnie:

Lek. med. Renata Budzyńska-Nosal - Absolwentka AM w Lublinie, specjalistka chorób wewnętrznych i nefrologii. Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii z ultrasonografii ogólnej. Porady lekarskie z zakresu nefrologii, chorób wewnętrznych, USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, węzłów chłonnych- u dorosłych i starszych dzieci.

Edukacja:

Rok Stopień Uczelnia
1999 AM w Lublinie

Godziny przyjęć:

Dzień godziny przyjęć
Pon 16:00 - 18:00
Sob 14:00 - 16:00

Lek. med. Renata Budzyńska-Nosal jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie, specjalistka chorób wewnętrznych i nefrologii. Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii z ultrasonografii ogólnej. Porady lekarskie z zakresu nefrologii, chorób wewnętrznych, USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, węzłów chłonnych- u dorosłych i starszych dzieci.

W swojej pracy lekarskiej lek. med. Renata Budzyńska-Nosal stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta, co pozwala jej na dokładną diagnozę i skuteczne leczenie. Posiada szeroką wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób tarczycy, piersi, węzłów chłonnych. Dr Renata Budzyńska-Nosal jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii, co świadczy o jej zaangażowaniu w rozwój wiedzy medycznej i chęcią aktualizowania swojej wiedzy na bieżąco. W swojej pracy lekarskiej korzysta z najnowszych osiągnięć nauki i technologii, co pozwala jej na skuteczne i bezpieczne leczenie swoich pacjentów.

Lekarz Renata Budzyńska-Nosal przyjmuje w prywatnej praktyce lekarskiej w Zamościu. Jej pacjenci cenią ją za empatię, zrozumienie i profesjonalne podejście do każdego przypadku. Jest osobą zaangażowaną w poprawę zdrowia swoich pacjentów oraz ich samopoczucia, co sprawia, że jest doceniana przez wiele osób, które zaufały jej lekarskiemu doświadczeniu.