Lek. med. Beata Jagiełło

O mnie:

Lek. med. Beata Jagiełło - Absolwentka AM w Lublinie, specjalistka chorób wewnętrznych, medycyny pracy. Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii z ultrasonografii ogólnej. Porady lekarskie z zakresu medycyny pracy ( badania profilaktyczne oraz badania kierowców), konsultacje z zakresu chorób wewnętrznych, USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, węzłów chłonnych- u dorosłych i starszych dzieci.

Edukacja:

Rok Stopień Uczelnia
1999 AM w Lublinie

Doświadczenie zawodowe

Rok Poradnia Stanowisko Poradnia
1999 Poradnia Medycyna Pracy w Zamościu lekarz medycyny pracy Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

godziny przyjęć:

Dzień godziny przyjęć
Wto 15:00 - 17:00 Godziny przyjęć
Śro 15:00 - 17:00 Godziny przyjęć
Czw 15:00 - 17:00 Godziny przyjęć

Lek. med. Beata Jagiełło – Absolwentka AM w Lublinie, specjalistka chorób wewnętrznych, medycyny pracy. Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii z ultrasonografii ogólnej. Badania z zakresu medycyny pracy : badania profilaktyczne oraz badania kierowców, badania dla kandydatów i posiadaczy broni, konsultacje z zakresu chorób wewnętrznych, USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, węzłów chłonnych – u dorosłych i starszych dzieci.

W swojej pracy lekarskiej lek. med. Beata Jagiełło stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta, co pozwala jej na dokładną diagnozę i skuteczne leczenie. Posiada szeroką wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób tarczycy, piersi, węzłów chłonnych. Dr Jagiełło jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii, co świadczy o jej zaangażowaniu w rozwój wiedzy medycznej i chęcią aktualizowania swojej wiedzy na bieżąco. W swojej pracy lekarskiej korzysta z najnowszych osiągnięć nauki i technologii, co pozwala jej na skuteczne i bezpieczne leczenie swoich pacjentów.

Lekarz Beata Jagiełło przyjmuje w prywatnej praktyce lekarskiej w Zamościu. Jej pacjenci cenią ją za empatię, zrozumienie i profesjonalne podejście do każdego przypadku. Jest osobą zaangażowaną w poprawę zdrowia swoich pacjentów oraz ich samopoczucia, co sprawia, że jest doceniana przez wiele osób, które zaufały jej lekarskiemu doświadczeniu.