Poradnia medycyny pracy w Zamościu

Witamy w naszym gabinecie medycyny pracy, gdzie Twoja wygoda i zdrowie są naszym priorytetem, a lekarze medycyny pracy zawsze powitają Cie uśmiechem. Nasza oferta to kompleksowe podejście do zdrowia pracowników, które obejmuje profilaktykę, diagnozę i doradztwo medycyny pracy. W ramach usługi badań wstępnych, okresowych czy kontrolnych, każdy pracownik jest objęty opieką naszych doświadczonych lekarzy medycyny pracy. Medycyna pracy – Zobacz zakres usług.

Twój prywatny lekarz medycyny pracy w Zamościu

W naszej poradni TopMedico w Zamościu oferujemy szeroki zakres usług z dziedziny medycyny pracy. Porady z tego zakresu udzielają prywatnie, doświadczeni lekarze medycyny pracy: Lek. med. Beata Jagiełło oraz psycholog mgr. Monika Jagiełło. Na wizytę u lekarza specjalisty można umawiać się mailowo lub przez kontakt telefoniczny.

Uwaga! Rejestracja w prywatnej poradni medycyny pracy TopMedico wymaga wcześniejszej rejestracji. Wcześniejszy kontakt i potwierdzenie rejestracji u lekarza medycyny pracy lub psychologa daje gwarancję wizyty bez kolejek. W celu wizyty, warto zapoznać się wcześniej z aktualnym grafikiem godziny przyjęć pacjentów poradni medycyny pracy TopMedico w Zamościu.

Medycyna pracy bez kolejek

Gabinet TopMedico to Twój prywatny lekarz medycyny pracy w Zamościu bez kolejek, to wyjątkowa propozycja, która gwarantuje szybką, spersonalizowaną i kompleksową opiekę w zakresie medycyny pracy dla Twojego zespołu.

W przeciążonym tempem życia biznesowego nie ma czasu na oczekiwanie w kolejkach. Nasza usługa pozwala pracownikom i pracodawcom uniknąć stresu związanego z tradycyjnymi placówkami medycznymi. Dzięki nam, mogą Państwo cieszyć się bezpośrednim dostępem do doświadczonych lekarzy medycyny pracy.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak możemy usprawnić opiekę zdrowotną w Twojej firmie. Bez kolejek, bez stresu – tylko profesjonalna opieka medyczna na miarę Twoich potrzeb.

Badania medycyny pracy w Zamościu | Profilaktyka, Diagnoza, Doradztwo

Nasza oferta to kompleksowe podejście do zdrowia pracowników, które obejmuje profilaktykę, diagnozę i doradztwo medycyny pracy. Dzięki naszym usługom dbasz nie tylko o zdrowie swojego zespołu, ale także o efektywność i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Dowiedz się, jak nasze badania mogą wpłynąć na zdrowie i dobre samopoczucie Twojego zespołu.

Medycyna pracy - profilaktyka

Nasze badania profilaktyczne medycyny pracy są kluczowym elementem zapobiegania problemom zdrowotnym w środowisku pracy. Przeprowadzając regularne badania wstępne i okresowe, pomagamy wykryć potencjalne zagrożenia oraz zapobiegać chorobom zawodowym. Nasze podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego pracownika, co pozwala na dostosowanie działań profilaktycznych do ich potrzeb.

Badania medycyny pracy w Zamościu

Skuteczna diagnoza medycyny pracy

Nasze badania medycyny pracy pozwalają na dokładną diagnozę, czyli ocenę stanu zdrowia pracowników. Dzięki temu możliwe jest wczesne wykrywanie problemów zdrowotnych związanych z pracą, co pozwala na szybką reakcję i skuteczne leczenie. Nasz zespół doświadczonych lekarzy medycyny pracy gwarantuje rzetelną analizę wyników, dostarczając wyczerpujących informacji dotyczących zdrowia pracowników.

Doradztwo pracownikom i pracodawcom

Nasi lekarze medycyny pracy służą profesjonalnym doradztwem, które pomaga pracodawcom i pracownikom zrozumieć wyniki badań oraz podejmować odpowiednie kroki w celu poprawy zdrowia w miejscu pracy. Dzięki naszej ofercie badań medycyny pracy możesz opracować strategie optymalizacji środowiska pracy, redukcji stresu zawodowego i poprawy ogólnego dobrostanu pracowników.

Badania medycyny pracy w Zamościu

Daj swojemu zespołowi najlepszą opiekę w zakresie medycyny pracy w Zamościu! Nasza misja to tworzenie zdrowszego, bardziej produktywnego i bezpiecznego miejsca pracy poprzez profesjonalne badania, diagnozę i doradztwo.

Jak najszybciej umówić się na badanie medycyny pracy?​

Nasz gabinet medycyny pracy jest otwarty w dniach:

 • wtorek – 15:00 – 17:00
 • środa – 15:00 – 17:00
 • czwartek – 15:00 – 17:00
 • piątek – (psycholog)15:00 – 17:00

Uwaga: Wymagane jest wcześniejsze umówienie wizyty poprzez kontakt telefoniczny 574-556-553

Poradnia lekarska medycyny pracy TopMedico znajduje się w Zamościu przy ul. Młodzieżowej 6. W celu wizyty, warto zapoznać się wcześniej z aktualnym grafikiem godziny przyjęć pacjentów poradni medycyny pracy.

Medycyna pracy w TopMedico – zakres usług

Gabinet Topmedico specjalizuje się w usługach związanych z medycyną pracy, zapewniając profesjonalne podejście do zdrowia pracowników. W naszym gabinecie medycyny pracy znajdziesz szeroki zakres usług, który obejmuje badania profilaktyczne, diagnostykę oraz doradztwo. Nasz zespół doświadczonych lekarzy i specjalistów dba o to, by badania były przeprowadzane rzetelnie, a wyniki były analizowane w sposób zrozumiały dla pracowników.

Proponujemy kompleksową diagnostykę, w tym badania wstępne, okresowe i kontrolne. Nasze usługi pozwalają na wykrywanie ewentualnych problemów zdrowotnych na wczesnym etapie, co pozwala na szybką interwencję i minimalizację ryzyka chorób zawodowych. Medycyna pracy, jako istotna dziedzina, odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu zdrowia pracowników oraz dostosowywaniu warunków pracy do ich potrzeb, niezależnie od branży czy sektora, w którym funkcjonuje, nawet w tak wymagających środowiskach jak szpital.

Badania medycyny pracy dla pracowników

Badania lekarskie dla osób podejmujących pracę lub zmieniających stanowisko pracy. Badania medycyny pracy obowiązują każdą osobę przystępującą ubiegającą się o pracę lub zmieniającą zakres pracy np. stanowisko pracy. Zależnie od charakteru pracy oraz stanowiska, lekarz decyduje jakie badania lekarskie należy przeprowadzić u pacjenta.

wymagane aby podjąć pracę przez nowego pracownika lub dla pracowników w przypadku zmiany stanowiska pracy mającej inny charakter ryzyka zawodowego – potrzebne jest skierowanie na badania wstępne.
pracownik kierowany jest przez pracodawce na badania okresowe przy zakończeniu ważności aktualnego – zaświadczenia – potrzebne jest skierowanie na badania wstępne.
wykonywane przez każdego z pracowników będącego na zwolnieniu lekarskim dłuższym niż 30 dni – potrzebne jest skierowanie na badania wstępne.
przeznaczone dla pracowników w przypadku zmiany stanowiska pracy mającej inny charakter ryzyka zawodowego – potrzebne jest skierowanie na badania wstępne.

Zadzwoń i zamów wizytę w poradni medycyny pracy TopMedico

Medycyna pracy w TopMedico – zakres badań

Medycyna pracy - Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

 • nauczyciele szkolni, przedszkolni, uczelni wyższych(przedszkola, szkoły, uczelnie),
 • pielęgniarki, lekarze (przychodnie, poradnie, szpitale)
 • farmaceuci (apteki, sklepy zielarskie)
 • fryzjerzy, kosmetyczki(zakłady fryzjerskie, salony kosmetyczne)
 • osoby pracujące w miejscach żywienia zbiorowego (kantyny, stołówki i inne obiekty gastronomi),
 • sprzedawcy w punktach obrotu nieopakowaną żywnością lub produkujących żywność (sklepy spożywcze, zakłady mięsne).

Medycyna pracy - Badania wysokościowe

Poradnia TopMedico w Zamościu wykonuje wysokościowe badania lekarskie z zakresu medycyny pracy.

Nasz doświadczony zespół lekarzy i specjalistów gwarantuje dokładne i profesjonalne podejście do oceny zdolności pracowników do wykonywania zadań w warunkach wysokościowych.
Nasza usługa badań medycyny pracy wysokościowej dostarcza rzetelnej oceny i doradztwa, które pomaga pracodawcom i pracownikom podejmować świadome decyzje w kwestii prac na wysokościach. Wybierz Topmedico, by zapewnić sobie pewność i profesjonalną opiekę w każdym aspekcie Twojej pracy.

Badania medycyny pracy kierowców zawodowych

Badania medycyny pracy kierowców zawodowych - kandydatów na kierowców

badania kandydatów na kierowców w celu sprawdzenia czy nie ma przeciwwskazań do prowadzenia samochodów:

 • badania kandydatów na kierowców dla kategorii A, B, A1, A2, AM, B1, B+E, T, C, D C+E, D+E
 • badania kierowców którzy chcą przedłużyć prowadzenia samochodu w kategoriach A, B, A1, A2, AM, B1, B+E, T, C, D C+E, D+E
 • badania pozostałych kierowców którzy nie podlegają ustawie o transporcie drogowym
 • badania dla kierowców zawodowych zgodnie z ustawą o transporcie drogowym w kategoriach C, D, C+E, D+E

Badania lekarskie medycyny pracy członków osp

Badanie przez lekarza medycyny pracy strażaków i członków osp

Nasza poradnia przeprowadza okresowe badania lekarskie dla członków osp – strażaków ratowników ochotniczej straży pożarnej oraz badania lekarskie kandydatów na strażaka ratownika ochotniczej straży pożarnej.

Badania lekarskie na studia i do szkoły ponadpodstawowej

Badania medycyny pracy dla studentów i uczniów szkoły ponadpodstawowej

W gabinecie medycyny pracy TopMedico przeprowadzamy bezpłatne badania lekarskie na potrzeby edukacji ponadpodstawowej oraz studiów wyższych. Nasza oferta badań lekarskich z zakresu medycyny pracy jest skierowana do:

– kandydaci na ucznia do szkoły ponadpodstawowej
– kandydaci na studenta do uczelni wyższych

Medycyna pracy - Badania czynnościowe (EKG, spirometria, audiometria)

Badania czynnościowe (EKG, spirometria, audiometria)

Poradnia TopMedico w Zamościu wykonuje badania lekarskie czynnościowe z zakresu medycyny pracy tj. EKG, spirometria, audiometria. Spirometrię wykonuje się np. dla nurków, budowlańców, służb ratowniczych.

Medycyna pracy - Badania osób narażonych na promieniowanie jonizujące

Badania medycyny pracy w Zamościu

Poradnia TopMedico w Zamościu wykonuje badania lekarskie z zakresu medycyny pracy osób narażonych na promieniowanie jonizujące.

Medycyna pracy - Badania dla firm

Badanie przez lekarza medycyny pracy pracowników firm

Poradnia TopMedico w Zamościu wykonuje badania lekarskie z zakresu medycyny pracy dla firm. Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu.

Czy potrzebujesz skierowania do lekarza medycyny pracy?

Idąc do lekarza medycyny pracy trzeba zabrać skierowanie od pracodawcy. Uwaga: Skierowanie ważne jest 1 miesiąc od wystawienia przez zakład pracy.

Lekarze medycyny pracy TopMedico

Zobacz kadrę lekarską przychodni medycyny pracy TopMedico w Zamościu

Dlaczego warto wybrać poradnię medycyny pracy TopMedico?

Oferujemy najlepsze standardy leczenia pacjentów z Zamościa i okolic.

Nowoczesne gabinety lekarskie

Dobra poradnia lekarska to przede wszystkim lekarze specjaliści służący swoim doświadczeniem i wiedzą. Jednak aby skutecznie służyć poradą lekarską, gabinety medyczne TopMedico wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny.

Certyfikowani lekarze

Nasi lekarze regularnie podnoszą swoje kwalifikacje
uczestnicząc w szkoleniach realizowanych w całym kraju. wiedza zdobyta na kursach służy pacjentom z całego rejonu Lubelszczyzny.

Lekarze dbający o pacjenta

Pozytywne opinie o naszej poradni jeszcze bardziej mobilizują nas do cięższej pracy.
Dołącz do grona zadowolonych pacjentów i zamów wizytę w poradni medycyny pracy TopMedico w Zamościu.

Nasi lekarze specjaliści zapewniają najwyższy poziom opieki medycznej oraz badań lekarskich. Zamów wizytę w poradni medycyny pracy już teraz!